Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Két magos gépem van?

Két magos gépem van?

Figyelt kérdés
Azt írja ki a rendszerben amikor futtatom a dxdiagot hogy 2 CPUs.Ez azt jelenti hogy két magos a gépem?Ha igen két 3 GHZ az jónak számít?
2010. júl. 7. 19:24
 1/10 anonim válasza:
Igen, 3 GHz teljesen jónak számít!
2010. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem

nem a géped 2 magos, hanem a procid

és igen (ahogy az előttem szóló is mondta) jónak számít

2010. júl. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Így írják pl.: Intel Atom 330 Dual Core.
2010. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
De hogy 3GHz? Magonként vagy a két mag együtt? Mert ha magonként akkor veszett erős géped van! :D
2010. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
magonként
2010. júl. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Úgy tűnik magonként 3 GHZ de viszont a PS2 játékok(emulátorral)még ezzel is szaggatnak a gépemen ugyanis csak 500MB RAM-om van.Azt akartam megtudni hogy akkor most két 3 GHZ-es mag elég e PS2 játékok futtatásához,meg persze videó kártyától is függ,nekem Intel(R) 82945G Express Chipset Family van(A Resident Evil 4 simán fut rajta még így is,ilyen kevés RAM-al)
2010. júl. 8. 19:24
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és még azt is hozzátenném hogy két GHZ adat is meg van adva,az egyik 3 GHZ a másik 2.99 GHZ szóval gondolom külön külön 3 GHZ mindkettő felfele kerekítve
2010. júl. 8. 19:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudod hány magos? És mi van ha Hyper Threading miatt látja két magosnak a rendszer? (??)

Am milyen a ramod DDR2?

2010. júl. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom,nem vagyok nagy számítógép zseni :D
2010. júl. 9. 10:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, elég ritka az ilyen magas órajelű duolamagos proci. Az Intel procik Hyper Threading technologiája képes virtuálisan két magosnak látattni a procit az oprendszerrel. Ez némi teljesítménynövekedést tesz lehetővé, de közel sem annyit, mint egy valódi 2 magos proci teljesítménye. A gép árából lehetne következtetni, meg hogy mikor vetted. De szerintemmenj a Vezérlőpult>Rendszer menübe és nézd meg a procid pontos típusát.
2010. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!