Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adott egy 2 magos proci és...

Adott egy 2 magos proci és egy 1 magos játék, honnan tudom meg hogy fogja e vinni a gépem, mit kell megfigyelni?

Figyelt kérdés

mit kell megyelni azt tudom hogy a Mhz az fontos,de még mit?


és még arra vagyok kiváncsi hogy hany Mhz-nyi kulombség kell ahoz hogy az 1 magos jobb legyen a kettonél.

a videókártyat megy a vramot meg a ramot nem kell figyalni csak a proci érdekel.


thx


2010. nov. 6. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű hogy hány mhz külömbség kell. Pl sztem egy átlag 3,2 es P4 sose fogja azt a teljesítmény hozni mint pl egy e8200, de van olyan 2 magos amit képes megverni. Konkrét processzort írj h mit akarsz összehasonlítani. Mondjuk a kérédés is elég érdekes igy.
2010. nov. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A gépem:AMD Athlon II dual-core P320 2100Mhz

Így már meg tudod mondani hogy 1 magos játékok hány Mhz-ig mennek a gépemen?

Fontos lenne mert sok olyan eset van amikor nem tudom megálapítani hogy egy 1 magos játék menne e a gépemen.

2010. nov. 7. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!