Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnám újratelepíteni a...

Hogy tudnám újratelepíteni a laptopot? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Vettem egy laptopot,nem tudom hogy most mi van rajta de angol.Berakom a telepítő cdt és nem indul el magától, csak mappában nyitja meg, ott meg ha rákattintok a setup exe-re akkor kiírja,hogy nem elérhető :S Valaki eltudná magyarázni hogy tudnám újratelepíteni? Előre is köszönöm.
2010. júl. 7. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia


Gondolom Linux van rajta.. ha xp telepítő nem is, de a vista, vagy win 7 telepítő tuti jó lesz...

2010. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Sztem is az van rajta.
2010. júl. 7. 18:34
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt hogy lehet beállítani,hogy ha bent van a cd egyből elíndujon ha bekapcsolom a gépet?
2010. júl. 7. 18:38
 4/6 roxor3 ***** válasza:
ugy hogy amikor bejön hogy rálehet menni a bios-ra akkor általában a DEL gombot kell megnyomni és megnyilik a bios !na és ott a bootoknál a dvd meghajtót tedd elsönek !mentsd el és ujrainditja és majd ir egy szöveget angolul vagy magyarul hogy (magyarul kb) A telepitéshez nyomjon meg egy gombot! megnyomod pl a "U" betüt és bejön a telepités onnantol meg már nem lehet elrontani de ha nem sikerül végigmenned telepitésen dobok egy linket ahol szóról-szóra le van irva minden!
2010. júl. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra ügyelj, hogy a partíciók beállításánál előbb törölj minden partíciót, majd utána hozd létre a c és d partíciót az általad kívánt méretben! C-re azért hagyj kb 35GB-ot szerintem...
2010. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kösz, ez nekem is hasznos volt. Azért irtam, hogy megtaláljam a "válaszaim" között.
2010. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!