Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a "maxel"...

Miért van az hogy a "maxel" dvdt és a rw a se a laptop se az asztali gép nem tudja olvasni . Vagyis üres cd-nek titulálja?

Figyelt kérdés

De visztont irni tudtam rá egy másik gépröl és rajta van amit rá irtam látszik is az adat hogy rá írta !!!

Megőrülök !!!


2010. júl. 7. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A Maxel nálam kiválóan megy gépen, asztalin is. Régi gépemen volt olyan másfajta DVD-vel hogy felírtam rengeteg adatot, és üresnek mutatta. Lehet a DVD íród/olvasód a rossz, nálam a régi gépnél volt hasonló.
2010. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Más márkájú lemezzel mi a helyzet..pl Verbatim?
2010. júl. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sajnos verbatin nincs de kodak RW ... tdk rw .. ésszerintem nem az olvasóval van baj mert ezeket se a dvd olvasó se az iró se a laptop és még a hazimopzi dvd se olvassa ugy hogy rá van irvA hogy kodak dvd támogatás... ezt én már nem értem....
2010. júl. 8. 08:09
 4/4 anonim válasza:
ÉN TUDOM!!! (nekem is ez volt... )egymenetesen írd a lemezt és a lehető leglassabban.. nekem is csak így olvassa be de nem tom mééér... :D
2011. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!