Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítene vki nagyon sürgős?...

Segítene vki nagyon sürgős? Xp probléma

Figyelt kérdés

Bejelentkezés előtt az xp kiírja h 2 elolvasatlan üzenetem van de nincs semmi mert végignéztem az üzeneteim és keresgéltem hogyan tudnám ezt letiltani megis találtam a megoldást de nem tudom hogy kell. Valaki segítsen! :)


link : [link]


Tallózzunk el a következő kulcshoz:


HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\UnreadMail


A kulcson belüli alkulcsokban e-mail cím szerinti megosztásban találhatók a felhasználókhoz tartozó levelezési információk. A "MessageCount" duplaszó tárolja az olvasatlan üzenetek számát, az "Application" pedig a felhasználó alapértelmezett levelezőprogramjának indítóállományát. Ha nem akarjuk, hogy megjelenjen az olvasatlan üzenetekre vonatkozó megjegyzés, kattintsunk az "UnreadMail" kulcsra a jobboldali egérgombbal és lépjünk az "Engedélyek" ("Permissions") menüre. Válasszuk ki a listában a "SYSTEM" bejegyzést és kattintsunk a "Teljes hozzáférés" ("Full Control") jelölőnégyzetre a "Megtagadás" ("Deny") oszlopban. Megjelenik egy figyelmeztető ablak, ahol kattintsunk az "Igen" ("Yes") gombra tudomásul véve a leírtakat. Ezután a SYSTEM felhasználó - tehát maga az operációs rendszer - nem fogja tudni olvasni az "UnreadMail" registry kulcsot és nem írja ki az elolvasatlan üzenetek számát. A leírtak az összes felhasználó esetében letiltják a megjelenítést. Ha csak egy felhasználóét akarjuk letiltani járjunk el ugyanígy csak az e-mail címével megegyező kulcson.



előre is köszönöm

16/L


2010. júl. 6. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a start menü, futtatásnál tudod elérni. Beírod, hogy "regedit" (idézőjel nélkül), és entert nyomsz. Itt azonban óvatosan ténykedj, mert ha valamit elrontasz, akkor windows újratelepítést nyertél...
2010. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! beírtam a regedit szót és végigvezettem ahogy le volt írva /-jellel és jó lett mert eltűnt! Nagyon köszi!

És nem kutakodok benne többet nem akarom elrontani a gépem.

Még egyszer köszi nagyon! :)

2010. júl. 6. 17:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!