Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopvásár előtt állunk...

Laptopvásár előtt állunk melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
16éves vagyok és gyümölcsöt szedek a nyáron h meglegyen a laptopra való...már csak 20ezer kell h meglegyen a 100ezer ft-om:D sokáig már nem akarom gyűjtögetni, minél hamarabb szeretném megvenni a laptopot...vmi olyan kéne amibe van webcam meg jó az aksija, viszi a játékokat (sims 2), én az acer emachine-re gondoltam de sztem az több mint 100ezer :S meg azt nem tudom hogy mennyivel olcsóbb egy laptop ha op. rendszer nélkül veszem meg? a másik kérdésem pedig az hogy mégis milyen laptop kerül 100ezerbe (lehet pl egy tizessel több) ami megfelel azoknak amiket felsoroltam? routert is kell vennem ami sajnos plusz 10ezer :(
2010. júl. 2. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Szevasz!

Oprendszer nélkül olcsóbb, játékhoz nem tudok hozzászólni, de router itt, 5400.. [link]

Ez WiFis /is/, ha az nem kell, van, sokkal olcsóbb is.

// Nem szeretem dolgaimat "rádióra" bízni, a drót nem "törhető". //

2010. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

150 körül kezdődnek azok a gépek amit régebbi játékokra is tudsz használni! Fontos, hogy ne integrál vga legyen benne, hanem valami nvidia, vagy ati, amitől ugye nem kell még csodát várni! Oprendszer nélkül vedd meg és majd ubuntut és egy win xp t, vagy 7est tegyél rá! Acer nem egy rossz gép és viszonylag olcsó is! Esetleg toshiba, vagy msi jöhet még nálad szóba...

[link] van gépkereső és beírod a típusát pl árgépbe és megtalálod az ideális gépet :)

2010. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
300 ezer ft, MacBook :)
2010. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kösznem :D annyi pénzem sose lesz =D
2010. júl. 2. 21:27
 5/9 anonim válasza:

szia!


Hát nekem laptopom van, de szerintem játékra alkalmas laptopot ennyiért nem találsz. kicsivel többért már talán. a pixmania.hu oldalon nézz körbe. ott van elég egy pár laptop és pc is.

remélem tudtam segíteni!

2010. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Üdv.


Wifit Router 5 év garanciával 5.000 Ft-ért:

[link]


Játékra laptop sajnos a dollár erősödése miatt csak drágábban kapható:

MSI - X600X-0W2HU notebook 4GB RAM, 500GB HDD HD4330 512MB 120.800 Ft-ért

[link]

2010. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Komolyan milyen nyomigyerekek vannak itt... Ezt a 2. és 3. válaszolóra értem...


Most leírja hogy 100-110ezer a keret és ajánlgattok neki MekBúkot.

Nem GTA IV-et kért, nem Metro 2033-at kért, nem Dirt 2-őt kért, hanem Sims 2-őt -.-˝


Arra meg még 1 giga ram meg intel gma kártya is sok...

Nekem fut magas beállításokon 1280x1024 felbontáson egy 10 éves ratyifos gépen...

786 mb ram, radeon 9250, celeron d 325 2,53Ghz


Jó az acer emachines, lehet ilyen áron is szerezni:

[link]


Ezt még ajánlom:

[link]


De amit az előttem válaszoló ajánlt is nagyon jó, csak 1 picikét drágább.

2010. júl. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Integrált vga val szinte a quake 3 is szaggat :)
2010. júl. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
[link] itt van egy vga összehasonlító lista
2010. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!