Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Összetudom úgy kötni a gépet...

Kevin42 kérdése:

Összetudom úgy kötni a gépet a Tv-vel, hogy közbe össze legyen kötve a gép a monitorommal?

Figyelt kérdés

Most úhy használom, hogy összevan kötve a gép a monitorral, és ha akarom akkor a monitorból kihúzom és bedugo ma Tv-be. De ha veszek egy HD-s videókártyát akkor összetudom kötni HDMI-HDMI kábellel a Tv-t és a PC-t. Érdemes? Szóval, hogy mindkettőre legyen dugva a PC. Nem nagyon értek ezekhez, de én így vettem le egy ember tanácsaiból. Ja, és honnan tudok letölteni HD minőségben filmeket?


Ha valakinek van meghívója valami jó torrent oldalra, az küldene nekem? metju@citromail.hu


2010. júl. 2. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Össze.
2010. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha TV tuneres a videókártyád akkor igen
2010. júl. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. A kérdésem többi részére is válaszolnátok?
2010. júl. 2. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ha TV tuneres a videókártyád akkor igen"

Hogy jön ide a TV tuner???

2010. júl. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha veszek egy HD-s videokártyát, akkor csak egy HD kimentem lesz a gépnél?
2010. júl. 2. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Két monitorkimenet legyen a kártyán,az egyik természetesen HDMI.Ha mindkettő rá van kötve én egy billentyű kombinációval át tudom tenni a tévére,mindkettőre,mindkettőre kiterjesztve,vissza a monitorra.Ez így megy körben.Ez persze rendszerfüggő.

Letöltés talán torrentről a leggyorsabb./a visszatöltés már nehezebb,tapasztalatom szerint/

2010. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mindkettő alatt a tévét és a monitort értem persze
2010. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!