Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha valaki tilt msnen, akkor...

Ha valaki tilt msnen, akkor miért nem töröl le avval egyidőben? Van egyáltalán logika benne?

Figyelt kérdés
már csak magamból kiindulva is...ha én valakit utálok vagy nem akarok vele beszélni, akkor tiltom-törlöm, hogy ne is 'lássam'..
2010. júl. 2. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen de ha töröl attól még neked ott marad a barátok listádban látod mikor van fenn és írni is tudsz neki.
2010. júl. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem akar veled beszélni akkor, addig letilt, és ha akar valamit, felold. Én így szoktam csinálni. Azért nem töröl.
2010. júl. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miiii?? mi az hogy 'akkor' nem akar velem beszélni..ez tök bunkóság...vagyis tesz rám, és ha majd akar valamit akkor ír..ez ilyen ha nincs ló dolog?'most tiltsam le???
2010. júl. 2. 16:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaaa, tudom h fent van nálam.értem ezt a dolgot...csak az ő részéről nem értem...a kérdés az, hogy miért nem töröl?? letiltott, de nem törölt..ez a jelenlegi tényállás... :(
2010. júl. 2. 16:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem törölt, tehát majd felold. Vagy Letöröl majd. Vagy kitudja. Hú bocs ebbe énis belezavarodtam :D
2010. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hááát, igen..kb ezek a lehetséges variációk..köszi
2010. júl. 4. 15:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!