Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja az Epson D...

Mi lehet a baja az Epson D 4400-as nyomtatómnak?

Figyelt kérdés
Most cseréltem benne elősször patront,utángyártott feketét tettem bele.Elősször azt jelezte,hogy nincs benne patron,de most már jelzi,hogy van benne új,tele patron.Viszont feketét továbbra sem nyomtat.Valami ötlet?Köszi!
2008. nov. 8. 06:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ezzel nef fogok sokat segíteni de leírom

Nekem is ilyen nyomtatóm van.Nekem utángyártottal is működik.Én azt nem értem hogy ha az egyik szín kifogy akkor miért nem nyomtat?

Sztem próbálkozz valahol a beállításoknál.

2008. nov. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem sem nyomtatott amikor azt jelezt,hogy nincs benne patron.Már végigcsináltam a karbantartást,de lehet,hogy megpróbálom újra.Csak veszek bele szines patronokat is mert a próbálgatás közben azok is kifogytak!Köszi a választ!
2008. nov. 8. 07:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
fúvókat tisztítást, patron tisztítást próbáld meg, a hozzá adott szoftverben van ilyen funkció!
2008. nov. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Hello!

Nekem is ilyen nyomtatóm van és nekem sem nyomtat, ha valamelyik szín kifogy belőle. Amúgy először nekem is ezt csinálja ha új patron van benne. Én meg szoktam rázni és hagyom kicsit. Utána már elkezd nyomtatni.

2009. febr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,már megoldottam a gondot ha esetleg valakinek segíthetek ha esetleg erre keres megoldást a jövőben.Azért nem fogadta el a patront,mert nem az a gyártmány volt mint a szinesek.Vettem bele szineseket is,egy harmadik gyártmányt,és így sem fogadta el.De viszont amikor ugyanolyan feketét tettem bele,akkor már kiválóan működött.Szóval az a lényeg,hogy mindegy milyen gyártmányúak,csak egyformák legyenek.
2009. febr. 13. 13:48
 6/8 anonim válasza:
Sziasztok! Lényeg a kompatibilis patron. Sok utángyártott nem az. Még a kereskedők sem ismerik sokszor mi jó bele, vagy sem. Anno én is szívtam vele, a patron kereskedő ki akarta dobatni, haver mondta baromi jó a szkennerje, ne dobjam ki. Megkegyelmeztem neki, és meghálálta, ma is azt teszi. A fejtisztítás funkcióval vigyázni: 1 teszt elhasználja a patron 10-20%-át, a szivacsban meg ott tocsog a tinta. Vagy eredeti, vagy utángyártott legyen a patron, de ez utóbbi szigorúan kompatibilis. És lehetőleg eredetiről utángyártottra váltáskor az összeset cseréld!
2011. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Most cseréltem az összeset.

Most sem nyomtat a feketével :( A többi patronnal nincs probléma, azzal megy. De a fekete még csak be sem koszolja a papírt.

Már újratelepítettem, de az sem segített.

2011. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: 01-24 20:55-nak


Ha még aktuális,akkor csinálj fúvóka,és fejtisztítás tisztítás programot.Ha kell többször is.Nekem is mostanában előfordult ez,mert sokat nyomtattam feketével,aztán egy időre leálltam,és amikor újra akartam nyomtatni,akkor a fekete nem működött.

2011. febr. 10. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!