Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet beállítani a...

Hogyan lehet beállítani a Mozilla firefox-ot kezdőlapnak?

Figyelt kérdés
mert elmentettem vmi programot(videóletöltő)és az a kezdőlap..vagyis ugyan úgy megkeresi amit írok csak máshogy néz ki..de már a gépről kitöröltem de kezdőlapnak még mindig az.
2010. jún. 29. 21:36
 1/4 haggyámán ***** válasza:

A Mozilla Firefox maga a böngésző. Ezt nem tudod kezdőlapnak beállítani.


A Google-re gondolsz?


Eszközök-Általános fül és ott a Kezdőlaphoz írd be azt az oldalt, amit szeretnél látni, amikor elindítod a Firefoxot.

2010. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

a mozzila firefox egy program, a kezdőlapnak weboldalakat bírsz beállítani, pl Google, stb..


megnyitod a mozzilát->( a fenti menüből kiválasztod azt, h.) Eszközök ->( a listából azt választod ) Beállítások -> (a kis fülekből választod az elsőt) Általános -> ottvan, hogy mi a kezdőlapod, és pl. beíros azt, hogy www.google.hu

remélem erre gondoltál

2010. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
oo mire megírtam és elküldtem, előttem valaki leírta:D
2010. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖSZIIII!
2010. jún. 29. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!