Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem enged a gép letöröln...

Miért nem enged a gép letörölni/áthelyezni bizonyos mappákat?

Figyelt kérdés

Van vagy két-három olyan mappa a gépemen, amit képtelen vagyok kitörölni; folyton azt a hibaüzenetet kapom, hogy másik személy vagy program használja, ami nem igaz.


Próbáltam megnézni, van-e olyan folyamat, ahol szerepelnek ezek a mappák, de a CTRL+ATL+DEL-re nem dob ki semmit, mintha be sem ütném, és én sajnos nem tudom, hol lehet még ezt megnézni.


Kérem, aki tud, segítsen! :S Előre is köszönöm!


2010. jún. 28. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Tedd fel az Unlocker nevű ingyenes programot, utána törölj rendesen, és ha valami baj van a törléssel, akkor előjön egy ablak, ami megmutatja, milyen folyamat használja, illetve be is lehet fejezni vele a folyamatot, vagy fel lehet alóla szabadítani, és utána le tudja törölni.
2010. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors segítséget! :) Telepítem is!
2010. jún. 28. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Le akartam cserélni az OpenOffice.org 3.2-t a 3.2.1-re (ezt a programot nem lehet frissiteni), de még Csökkentett módban sem engedte az XP egy .DLL miatt. Kikapcsoltam a Rendszer-visszaállítást, így már sikerült.
2010. jún. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam letölteni a progit több helyről is, de a vírusírtóm mindig potenciális veszélyt jelent a letöltéskor. :S Ez normális?
2010. jún. 28. 18:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi ütött bele, de velem is ezt játszotta tegnap a Windows Installer. Letöltöttem, lefuttattam rajta viruskeresőt (jobb egérgomb), minden rendben. De amikor futtattni akarom, piros pajzs, ismeretlen gyártó, ez a fájl károkat okozhat, nincs aláírva stb. Mivel nem volt fertőzött, lefuttattam. Kissé túlbuzgó a Windows.
2010. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!