Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet AVI fájlból...

Hogyan lehet AVI fájlból konvertálni?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy letöltöttem egy filmet és nem tudom átmásolni dvd-re mert AVI fájlban van és azt nem támogatja. Szóval vhogy más formátumban kéne lennie. Lehet hogy csak a nero nem csinálja meg? Vagy másik dvd kéne amelyikre jó?
2010. jún. 28. 01:46
 1/9 A kérdező kommentje:

Néhány fájlt nem lehet az összeállításhoz hozzáadni.


Az alábbi fájlok nem lehetnek egy DVD-videó összeállítás VIDEO_TS könyvtárában. Csak a DVD-Videónak megfelelő

VIDEO_TS.IFO,

VIDEO_TS.VOB,

VIDEO_TS.BUP,

VTS_nn_0.IFO,

VTS_nn_0.VOB,

VTS_nn_0.BUP and

VTS_nn_m.VOB

fájlokat lehet a VIDEO_TS mappába másolni. Fájlokat egy eredeti DVD-Videó lemezről másolhatunk be vagy használjuk a NeroVision Express programot, hogy szabványos *.avi and *.mpg fájlokból DVD-Videót hozhassunk létre.

2010. jún. 28. 01:48
 2/9 anonim ***** válasza:
2010. jún. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
haha köszönöm :D csak ennek felét se értem :D
2010. jún. 28. 01:57
 4/9 anonim válasza:
Kicsit kínaiul írtak itt neked igen ... :) A Nero is tud ilyet ha jól tudom de avi to dvd - vel konvertálhatsz is,a google fog rá találatot adni ha beírod.
2010. jún. 28. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :) már 2 órája ülök rajta nem sok sikerrel :D megpróbálom ezt is.
2010. jún. 28. 03:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Töltsd le az Any Video Converter programot.Beleteszed a filmet a programba,beállítod hogy az AVI-t mibe szeretnéd átkonvertálni és csinálja is(Jobb felső sarokban tudod beállítani majd hogy mibe konvertálja át a filmet és a "kódolás" opcióval tudod elindítani a konvertálást)
2010. jún. 28. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy érted, hogy csak dvd-lemezre akarod irni, akkor ne a dvd fájlok irása opciót használd, hanem csak sima adatlemeznek ird! Azt AVI-t általában úgyis lejátszák az asztali dvd lejátszók is.
2010. jún. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha divx-es a lejátszód akkor adatként kell kiírni az avit (rom), nem dvd-videoként.

Ha nem, előbb konvertálni kell dvd-video formátumba és utána kiírni dvd-video választásával az író programoddal. Szóval írás közben hiába akarsz dvd-videót írni, ha az nem az még...vagyis konvertálj előbb!

Ez jó minőségben a feliratokat is kezelve dolgozik és ingyenes.

[link]

2010. jún. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2010. jún. 28. 18:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!