Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri e az "olcsó" 4K-s monitor?

Megéri e az "olcsó" 4K-s monitor?

Figyelt kérdés

Sziasztok:D

Új monitort szeretnék venni és ki is néztem egyet.

[link]


Az lenne a kérdesem hogy a 60Hz-s FreeSync 4k monitor jó lenne e játékra? Ezt azért kérdezem mert nekem egy Nvidia-s vidikarim van, és nem tudom h jó lenne e hozzá 4k 60Hz FreeSync monitor, mert már hallottam olyanokat is hogy az Nvidia-s vidikari mellett egy 60Hz FreeSync monitor csak 30Hz-t tud.


2018. nov. 22. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem hallottam. De az nVidia csak GSync-et tud, FreeSync-et csak az AMD.
2018. nov. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Élből nem vennék a 22 collos fhd monitoroknál nagyobb pixelsűrűségűt ugyanarra az asztalra, tehát olyan 45 fölött kezdődik a móka.


Élből nem vennék játékra 4k megjelenítőt, még gtx1080-hoz sem, mert hamar elérjük a korlátait. Időtállóbb és SOKKAL élvezetesebb egy 21:9-es csoda. Árban persze változó... :)

2018. nov. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 EZ A KÉRDÉS A JÓ... válasza:
Megéri csak az a baj vele hogyha oda teszel mellé akármit Pl. Egy poharat akkor Sárga lesz a kép! Nagyon megéri persze játékra!
2018. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!