Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet laptop-on netezni?...

Hogy lehet laptop-on netezni? Nem volt még laptopom, ezért nem tudom.

Figyelt kérdés
Bekell kötetni az internetet a laptophoz is, vagy rounter kell hozzá, vagy netet kell venni, mint a telefonra?

#laptopon netezés #laptopra net
2018. nov. 15. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha van wifis router arra tudsz csatlakozni, vagy kabellel csatlakoztatod
2018. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)

Akkor nem szükséges beköttetni az internetet ugye? Mert wifiről lesz... Ahogy elnézem elég drágák a routerek :(

2018. nov. 15. 13:13
 3/10 anonim ***** válasza:

A router adja a wifit. Az más kérdés, hogy manapság sok szolgáltató már eleve wifis modemet ad, ami routerként is funkcionál.


Mellesleg a routerek manapság kifejezetten olcsók. Már 10 ezer körül kapsz gigabitest.

2018. nov. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
gigabitest? milyen routert érdemes venni? tudsz ajánlani 10 ezer ft-ig vagy az alatt?
2018. nov. 15. 16:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Először is: melyik net szolgáltatónál vagy, mekkora internetcsomagod van (sávszélesség) és milyen eszközt adott a szolgáltató?
2018. nov. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
még laptopom sincs, meg semmi, csak érdeklődtem hogy tudjam mit kell beszereznem
2018. nov. 16. 16:48
 7/10 anonim ***** válasza:

De azt tudod, hogy wifi nem lesz, ha nincs otthon internet előfizetésed.

Vagy azt gondoltad, hogy a laptopon majd a "semmiből" lesz net?

2018. nov. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam azt.

Az a helyzet hogy itthon van netem, asztali számítógép, de hamarosan remélhetőleg költözöm és a saját házamban még nincs internet bekötve, tehát bekell -e kötettni (upc, telekom..) vagy elég ha veszek laptopot meg routert? Ezért kérdem hogy működik a netezés laptop esetén?

2018. nov. 16. 19:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy milyen eszkozrol hasznalnad, internet szolgaltatasra kell elofizetned valamelyik szolgaltatonal, ok adnak egy modemmel egybeepitett routert ami nagy valoszinuseggel wifis lesz. Ezen kereszul tudsz az internetre csatlakozni.
2018. nov. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Nem gondoltam azt."

Ezek szerint mégis azt gondoltad.

Ha nincs internet előfizetésed, akkor nem fogsz tudni netezni. Hiába veszel egy routert, wifi hálózatod ugyan lesz, de a netre nem tudsz csatlakozni előfizetés nélkül. Nem is értem, hogy gondoltad!? A net az egy szolgáltatás, nem olyan, hogy veszel egy eszközt és onnantól van net...

2018. nov. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!