Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon szaggat a gép! Tegnap...

Nagyon szaggat a gép! Tegnap még semmi baja nem volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában néztem hogy a proci 60-70%on volt úgy hogy semmi nem futott a gépen. A folyamatoknál láttam hogy a Windows problem szolgáltatás-bol nagyon sok van.. Így a services.msc-nél letiltottam. Utána semmi gond nem volt futott minden játék. Ma bekapcsoltam a gépet felmentem cs-zni és a 100-300 FPS mellett úgy laggolok. szaggat a kép vagy nagyon gyors minden (Pingem is 5-10 körül van)

Ráadásul még a youtube videók is szaggatnak. A kép alig tölt be

És most vissza kapcsoltam a Windows problem szolgáltatást de így is ugyan olyan szar Nem tudom mit tegyek,Így nem lehet semmit kezdeni a géppel.lecci segítsetek Mi lehet a baj??



2018. okt. 23. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Trójai ménesed van. Futtasd le az Eset online scannert.
2018. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Malwarebytest is persze. Meg nem ártana a HDD-t és a RAM-ot is ellenőrizni.
2018. okt. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!