Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2 újabb laptop kijelzője...

2 újabb laptop kijelzője megegyezik egymással? Méretben eltérnek, de ettől függetlenül még a csatlakoztatásuk lehet ugyanaz?

Figyelt kérdés
Van egy törött kijelzős i3-as laptopom és egy alaplaphibás másik i3-as, aminek viszont kisebb a kijelzője. A kérdés az, hogy ha megbontom a 2 laptopot, át tudom-e rakni az alaplaphibásét a jó gépbe? Valamivel kisebb méretben az alaplaphibásé, de csak a csatlakozás a lényeg, a méret különbségeket megoldanám máshogy, illetve nem szépség bemutatóra menne.
2018. okt. 4. 21:04
 1/1 A kérdező kommentje:
Típusban is eltérnek egymástól. A kijelzőhibás Dell, az alaplaphibás Acer. Tudom, egyértelműbb lenne szétbontani és megnézni, de kevés idő hiányában, illetve egy hónap múlva érek haza és tudok velük foglalkozni, ezért tettem fel a kérdést, hátha valakinek van jó tanácsa az ügyben.
2018. okt. 4. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!