Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen jó PC hangfalat tudtok...

Milyen jó PC hangfalat tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Vennék egy jó PC hangfalat kb 10-15ezrem (maxmax 20!) de nemtom ebbe az árkategóriában melyik a legjobb! Pls írjatok párat!:)
2010. jún. 21. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Mire használná legfőképp?

Én zenére valami odabaszósabb fadobozos sztereó hangfalat ajánlanék, Geniusok elég jók.

Filmekre meg játékokra inkább 5.1-et, de ebben az árkategóriában max használtan kapsz normálisat.

2010. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
zenére használnám főképp!:)
2010. jún. 21. 23:04
 3/10 A kérdező kommentje:
kösz a választ!
2010. jún. 21. 23:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Videoton erősítő + 1 pár videoton hangfal... Ha sazerencséd van, kifogsz olyan darabokat, amik még mindig prímán működnek, nekem itt az isten háta mögött 21500 forintomba került, nagyobb városok, települések "ócskásainál" meg vaterán lehet hozzájutsz olcsóbban is. Számomra minőségibb, mint bármelyik kis aktív hangfalacska...
2010. jún. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

szerintem is jo az erősitő meg hangfal (fa) combo főleg a videotonok:) azok szolnak akkor még igényesen raktak össze mindent ma meg csak összebasszák szoval vaeterán be lehet szerezni mindent ha nem vagy bennük othon irj privit nyugodtan segítek.

üdv

2010. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Logitech Z-4

nekem nagyon bevált neten már 22be lehet szerezni

2010. jún. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Első válaszoló jól mondja Genius. Nekem is az van és betegül szól. Abból is természetesen az 5.1-es.


Mutatok képet!

[link]


15-20 körül tudsz venni valahol (Expressz.hu, Hardverapro.hu)

2010. jún. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző! A kérdés feltevője írta, hogy zenére kell. Akárhogy is nézem, technikailag hülyeség erre 5.1-et ajánlani. Hogy miért? Mert a zene a legtöbb esetben csupán stereo, pl egy mp3, de egy zenei cd is. Persze meg lehet szólaltatni 5.1-ben, vagy akár 7.1-ben is, de értelmetlen, mert akár hardver, akár szoftver végzi az 'átalakítást' közel sem lesz olyan, mint egy zenei (pl koncert) dvd gyári 5.1-es hanganyaga. Tehát zeneileg fölösleges pucc 5.1-re költeni. Az más kérdés, hogy filmeknél is ugyanez a helyzet, ha csak stereo hangsávot tartalmazó innen-onnan leszedett divx-t néz az ember... Személyes véleményem (miután csalódtam legalább 5 féle hangfalszettben), hogy inkább legyen stereo hang, de az jó, értsd: relative erős, és minőségi. Legjobb lenne talán 1 csöves erősítő két minőségibb hangfallal, de ennek a verziónak meg nagy ára van...
2010. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előzőnek:


Igazad van neked is, de az amit én ajánlottam az szépen szól, játékra, zenére tök mind1. Ál 5.1-et csinál a stereóból, de azt is ki lehet kapcsolni. Stereo bemenetei is vannak, meg 5.1 is. Szívesen megmutatnám hogy szól, ledöbbennél hidd el. És ez olyan áron van amit a kérdező is említett.


Üdv.!

2010. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
OK, nyomtam a válaszodra egy pontot, csak azért mert a te verziód 'multifunkcionálisabb' mint az én verzióm. Ettől függetlenül nem biztos, hogy ledöbbennék bármelyik 5.1 csodától, inkább minőségi sztereo mániás vagyok akár nagyobb mondjuk diszkó cuccról van szó, akár otthon a zenemotyóról... Lehet jó ez is, az is... A kérdés feltevője meg majd eldönti, mit csinál, de én azt javasolnám, hogy hallgasson meg egy ilyet is, meg egy olyat is, ha módjában áll, és döntsön saját belátása szerint. Tippeket adhatunk, meg is tettük, dönteni viszont neki kell, és használni is ő fogja...
2010. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!