Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatnék le a számító...

Hogyan szokhatnék le a számítógépfüggőségről?

Figyelt kérdés
Volt már, amikor olyan büntetést kaptam, hogy nem volt szabad számítógépeznem, simán kibírtam mindenféle elvonási tünet nélkül. Viszont ha szabad számítógépeznem, akkor első dolgom odamenni, és ott ülni reggeltől estig. :S Hogyan szokhatnék le erről? Amúgy tudnátok néhány hobbit sorolni, amivel elüthetném az időmet helyette? :P
2010. jún. 19. 13:56
 1/6 anonim válasza:
keress magadnak baráti kört ahová letudsz menni...
2010. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt a nyár, lehet kimenni, sportolj, sétálj haverokkal, ha elég idös vagy elmehetsz bulizni, vagy itt a futball VB is hawerokkal leülni megnézni egy meccset, vagy mozizni, strandolni. Tele vagy lehetőségekkel.
2010. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Azért még írhattok. :) Hát, a barátaimmal is interneten beszélek, nem laknak a közelben...:( A VB meg nem érdekel. Lány vagyok. ;)
2010. jún. 19. 14:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyere el hozzám és elfelejtetem veled a számítógépet:)
2010. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BlacktigerXXX ***** válasza:
Kockulni jó. Le ne szokj :D
2010. jún. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Veszek neked egy kis Tetriszt :D
2010. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!