Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újabb szerverlefoglalások....

Újabb szerverlefoglalások. Szerinted van még esély, hogy az nCore visszatér?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 18. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.


Személyes véleményem szerint a régi nCore-nak vége. Maximum megújulni tud, ezen a néven vagy hasonlón, ha tudnak találni valami külföldi helyet, ami ugye nem is olyan könnyű.

Európát el lehet felejteni. Az egységesítésé lesz a jövő jogszabályok szempontjából, a trackerek elleni fellépések és a fokozódó jogvédő lobbyk előrevetíthetik ezt. Így bárhol lekapcsolhatják a szervereket.

2010. jún. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nemigaz -.-˝ ... a számítástechnika témakörben már csak ezzel a b.uzi ncore kérdéssel foglalkoznak. Őszintén ki nem sz@rja le, örüljél hogy nem voltál benne az első 10 feltöltőben , mert akkor már nem a gép előtt ülnél...
2010. jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak szeretném megköszönni a hasznos választ.


Második válaszoló: Képzeld, én például nem szarom le, és hidd el, még vannak jó páran, akik szintén érdekeltek az ügyben. Ez az oldal arra van, hogy mindenki feltegye az ügyes-bajos kérdéseit, ha valami nem tetszik, akkor lehet X-elni. :)

2010. jún. 18. 23:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja sajnos vannak még vagy 100an akik feltesznek ilyen idióta kérdéseket.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__94..


6ból 4 válaszoló szidja már ezeket az idióta kérdéseket.


Én a 19:54-es válaszoló vagyok, és azthittem és reméltem hogy ma már nem lesz ilyen kérdés... de csalódtam -.-˝

2010. jún. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez esetben büszke lehetsz magadra, jól odamondtad. :)
2010. jún. 19. 00:03
 6/8 anonim ***** válasza:
A válaszaidban a mondatvégi szmájli nem tesz téged okosabbá és nem lesz tőle jobban igazad, nagyon sajnálom. Azonban aki itt tudja miről beszélsz, az már látta az infót, azt meg meg tudod beszélni az erre alkalmas fórumokon. A kérdésedre nem lehet jó illetve rossz választ adni. Ez az oldal a konkrét válaszokra van, te pedig csak tippeltetni akarsz, aminek semmi értelme. Fogd fel, hogy hülye vagy és ne égesd magad tovább ha lehet.
2010. jún. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy neked miért baj az, ha kikérem az emberek véleményét. Szerintem nincsen törvénybe foglalva, hogy ezen az oldalon csak olyan kérdést lehet feltenni, amelyre biztosan van egyértelmű válasz, nem pedig csak a válaszolók szubjektív véleményére kíváncsi.


A szmájlival kapcsolatos elméleted nem igazán jött át, de annyi baj legyen, Te bizonyára jobban tudod.

2010. jún. 19. 01:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebben az évben már nem, de ha kitartóan vártok jövőre elvileg újra működni fog.
2010. jún. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!