Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fájl másolási probléma?

Fájl másolási probléma?

Figyelt kérdés
Van egy dvd, amin van egy videó, ami .MOV- fájlformátumba van, ezt a fájlt nem tudom másolni a gépemre (igen , ujra irható a lemez), semmilyen programmal nemtudtam, megoldani, vagy esetleg lejátszani. Probáltam, hogy convertálom egyből a dvd-ről át a mp4-be a gépre, de leakad. Egyszer sikerült konvertálni, úgyhogy az egész videót átkonvertálta, de az víz jeles lett. Ha vízjel nélkül szeretném, convertálni egyböl a gépre, vagy leakad 62% körül, vagy a videó végéről hiányzik 6 perc kb. Ez a Dvd hibája, vagy esetleg van valami program, amivel meglehetne oldani?Lejátszani sem sikerült, probáltam 10+ programot, de nem sikerült...

2018. júl. 9. 01:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A fájl formátuma nem számít másolási szempontból. Azért nem lehet másolni, mert megsérült az adat a lemezen. Ne különböző programokkal próbálkozz, hanem különböző gépekkel, DVD-olvasókkal, talán egy másik még be tudja olvasni.
2018. júl. 9. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is próbáld meg simán felmásolni a gépre. Ha nem megy akkor konvertálni sem fogod tudni mert sérült az adat.
2018. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen, az volt az első, hogy siman probaltam, de ott még addig se ment, mint konvertálva...

azóta sikerult addig csesztetnem a lemezt,rosszabb felbontásba, de sikerült.

2018. júl. 10. 08:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!