Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Másolási hiba felhőbe (GoogleD...

Bummm26 kérdése:

Másolási hiba felhőbe (GoogleDrive) és adathordozóba (pendrive). Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Problémám ott kezdődött, hogy újraraktam az operációs rendszert (windows 7-ről windows 8-ra). A legfontosabb adataimat, azaz az egyetem mappát ami tartalmazta a diplomamunkám és tdk dolgozatom adatait (leginkább térinformatikába használt .shp fájlokat) felmásoltam a google drive mappámba, illetve a pendriveomra. Sajnos az operációs rendszer feltétele után arra lettem figyelmes, hogy az adataim 70-80 %-a csupán 1 Kb-os fájlként került rá a felhőbe és a pendrive-ra egyaránt. A másolást nem állítottam le, méret egyezett, plusz az első három mappát le is ellenőriztem (ami utolóag is rendben van), hogy minden rendben van e. Kérdésem az lenne, hogy van e vmi megoldás, hogy helyreállítsam az adataimat? A válaszokat előre is köszönöm!
2015. febr. 16. 11:20
 1/1 Tengor ***** válasza:

A mostani oprendszer használatát függeszd fel! Live oprendszerrel keress egy adat visszaállító alkalmazást és azzal próbáld helyrehozni a hibát! Vagy bízd mindjárt szakemberre!

Ezen kívül célszerű lenne legalább kétfelé particionálni a meghajtót, hogy a jövőben az újra telepítés ne járjon teljes formázással és így adatvesztéssel!

2015. febr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!