Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan nyissam meg a rar...

Hogyan nyissam meg a rar kiterjesztésű fájlokat?

Figyelt kérdés

Letöltöttem néhány sorozat részt, mind rar kiterjesztésű, de nem tudom megnyitni. Olvasgattam itt, hogy winzip, winrar, meg total commander, de ezekkel sem siekrült. Mindegyiknél kérte, hogy tegyem be a lemezt. Dehát milyen lemezt?

Valaki segítsem lécci.


2010. jún. 17. 18:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
daemon tools
2010. jún. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Daemon, mi? Istenem.... :)))) A sok rar fájl közül vagy a legelsőre kell kattintani a TC-ben, vagy arra amelyiknek nincsen sorszáma. Majd a benne lévő dolgot kijelölöd, és Másolás a TC-ben a túloldalra.
2010. jún. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Mindegyiknél kérte, hogy tegyem be a lemezt.

és a daemon tools megoldja h nem kell betenni

2010. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

WinRAR-al pedig így:

-letöltöd, feltelepíted

-az egyik rar fájlra rákattintasz jobb egérgombbal, kibontás ide menüpontot választod

-megvárod míg kibontódik.

2010. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Daemonba hogyan teszel be rar kiterjesztésű fájlokat?
2010. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hát, ez egyáltalán nem jön össze, mindennel próbáltam még daemon-nal is, de az igazán semmit sem csinált.

én is kicsomagolni akartam ide, de mindig azt írta ki, h a kicsomagoláshoz xy kötet szüksége, és helyezzem be a lemezt

amúgy xy helyén a fájl neve volt

mindegy, azért köszi..lehet h én vagyok béndzsa

2010. jún. 17. 22:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha kötetet hiányol, akkor az azt jelenti, hogy nincs letöltve az összes rar. Amúgy azt csináltad amit mondtam? Tehát vagy a legelső rar-ra vagy a legkisebb sorszámúra kattintottál? Egyáltalán több rarból áll egy-egy film amit leszedtél?
2010. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát két sorozatról van szó, mindegyikből egy részt töltöttem le, és mindegyikhez egy fájlt.
2010. jún. 18. 00:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Pontosan ideírnád, hogy mi az a fájl amit leszedtél? Név, cím, kiterjesztés, méret.
2010. jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Esetleg belinkelhetnéd, ahonnan letöltötted.
2010. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!