Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nintendo Switchre üvegfólia?

Nintendo Switchre üvegfólia?

Figyelt kérdés
Ti ezt raktatok rá vagy sima fóliát? 5000 ft egy boltban ami rá való de szerintem ennyit az nem ér. Lehet ott rá sem raknák, nem úgy mint egy telefonboltban ahol ha megkéred megcsinálják jobb esetben. Szóval ti mit raktatok rá? Mert tényleg nem árt ha van rajta legalább egy sima.
2018. jún. 18. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes üvegfóliát tenni rá, a feleségem pasija is ezt javasolja
2018. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"szerintem ennyit az nem ér."


Valóban, a kijelző cseréje mondjuk tízszer annyiért abszolút ár/érték bajnok baleset vagy bénázás után.

2018. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak érdeklødtem. Bizti drágább egy tizesnél. Amúgy a képe4nyő alján ott kamera van? Alig volt még időm nézni.
2018. jún. 18. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Soha nem ejtettem el még se telefont, se távkapcsolót, se kontrollert, úgyhogy nekem felesleges a fólia.
2018. jún. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én sem sűrűn ejtem el a telefonjaimat, de azért jó rajta egy tok vagy egy sima fólia is hogy ne karcolódjon. A táskába ahogy hordom, stb óhatatlanul ahogy dörzsölődik, stb karcos lesz vagy lekopik róla a festék az oldaláról. Legtöbb esetben lefújt műanyag az oldala a telónak úgyhogy nem árt.
2018. jún. 19. 11:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!