Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik ötletet javasoljátok?

Melyik ötletet javasoljátok?

Figyelt kérdés

egy 1 hetes, enyhén törött galaxy s8? (előlapja törött, a 3 sarka és végig futnak apró törések közepe felé, de csak a szélein feltünő.

úgy gondolom a csere nem érné meg, meg 75knál kezdődnek, és lehet eltudnám adni úgy hogy jobban megérje egy újat venni.

vagy még arra is gondoltam, hogy veszek rá egy üvegfóliát, lekerekítettet, és akkor talán nem lesz baja a széleinek, mert félek hogy lepattognak majd az üvegdarabok :/

mit gondoltok, mi lenne a legjobb megoldás?



2018. jan. 20. 22:09
 1/3 anonim válasza:
Te buta...nem éri meg üvegfóliát venni rá már késő..inkább cseréld ki jobban megéri ;)
2018. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom higynár eltört de amig működik el tudom fogadni hogy ilyen. Csak azért akarnék rá foliát hogy ne pattogjanak ki az uvegdarabok. Mert pont a csücskénél tört meg ilyen nagyon..
2018. jan. 21. 11:00
 3/3 anonim válasza:
Tedd amit jónak látsz ;)
2018. jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!