Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Qilive...

Mi a véleményetek a Qilive telefonokrol? Szerintetek erdemes azt hasznalni, ha leginkabb jatekokra kell? Vagy arra mar nem jo?

Figyelt kérdés
Egyik baratom olyan telefont vett, ez a masodik napja, de a jatek mar most nem mukodik rajta. Nekem az a velemenyem, hogy a noname telefonok mind gagyik, de valaki olyan is mondjon velemenyt, aki ismeri a márkát. Jo lenne azt is figyelembe venni, hogy nem csak arra kell, hogy naponta 1x telefonaljon vele, hanem rendesen facebook, messenger, jatekok, stb.
2018. máj. 27. 09:57
 1/2 szántóvető ***** válasza:

soha nem hallottam erről a márkáról.pontosan melyik modellről van szó?

"Nekem az a velemenyem, hogy a noname telefonok mind gagyik"-z nem igaz.korábban vernee telóm volt,most leeco van és semmi gondom nem volt ill nincs velük.

de visszatérve a quilive-re:rákeresve az 1. találat quilive auchan."A megbízható minőségű, innovatív és felhasználóbarát Qilive termékekben egyszerre ötvözik a legújabb technológiai megoldásokat és az alacsony árakat."-hadd tippeljek:kifejezetten a Magyar árérzékeny vevők számára dobnak össze valamit.több éves senkinek sem kellő chipeket kijelzőt stb. felvásároltak kilóra amiből aztán összetákolnak valamit és rázúdítják a vevőke.eltaláltam?

pár éve laptopokat készítettek ugyanilyen elgondolás alapján idehaza,sajnos a márkanévre már nem emlékszek.

2018. máj. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alex Fly ***** válasza:

A Qilive az Auchan saját brandje. Azaz OEM készülékek átcimkézve...

Pl. az egyik régebben elterjedt modelljük egy Median típus volt -szóval a használhatóság és minőség az eredeti tervezőtől és gyártótól függ.

2018. máj. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!