Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pet society-- Egyszerűen nem...

Pet society-- Egyszerűen nem tudok ajándékot küldeni, miért?

Figyelt kérdés

1--Tesómnak próbáltam többször is ajándékot küldeni. Ha a tárgyak közül akkor semmi probléma és megérkezik. De ha a free gift-ek közül küldök sosem. ' hete küzdünk minden nap és most kezdjük feladni.

2--Hogyan lehet a VBs zászlókat gyűjteni? *focirajongó vagyok*


2010. jún. 14. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Ilyen velem is többször előfordult, de max. egy nap alatt megoldódott. Nem tudom, hogy nálad mi lehet a probléma.

2. Néha megjelenik a játékban egy fekete alak, Hideeni és ha rákattintasz, akkor ki tudod rakni az üzenőfaladra és a szomszédaid tudják elfogadni a zászlót. Keresd az szomszédaid által kirakott üzeneteket és akkor neked is lesz.

[link]

2010. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PetFanGirl válasza:
A tárgy ajándékok ugyan egyből a petedhez érkeznek, de a free giftek nem! Mivel azokat külön el kell fogadnod. Menj a facebook főoladára vagyis ahol látod másnak a képeit amit megosztott stb. stb. és ott lesz jobb oldalon /felül vagy alul/ egy olyan hogy ''értesítések' és ott lesz egy olyan Pet Society gift kérés. Arra katt és ott el kell fogadnod, aztán ha van több, akkor amikor feljön egy ablak, hogy elfogadtad akkor utána no-ra és addig csináld ezta míg el nem fogyanak az elfogadandó dolgok (: Remélem segítettem
2010. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!