Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » XP lomtár. Valaki tud segíteni?

XP lomtár. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

4 mappát nem bírok kitörölni lomtárból : [link]

De ha bele megyek akkor meg nem is látom őket,üres.Kívülről látni,hogy van benne.. Már próbáltam csökkentet módban is,de nem bírom.. Valaki tud valamit mondani,mégis hogy csináljam meg?


2010. jún. 12. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
ccleaner program?
2010. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az nem segít,már próbáltam..
2010. jún. 12. 22:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ezt:

start/futtatás írd be cmd

ide gépeld be ezt:

cacls "C:/fájlelérésiútjaésneve" /e /p felhasználóneved:F


helyettesítsd be a két adatot a tieddel.

Illetve megpróbálhatod az Unlocker programmal is, törölj úgy mint rendesen, de ha nem megy, akkor kiad egy ablakot, ami megoldja.

2010. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2010. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ismerem az unlocker programot de ezen az nem tudott segíteni,hisz amint írtam kukában nem lehetett látní az adott dolgot,csak kívülről,hogy van benne valami.. De már sikerült azóta meg csinálnom,csupán egyik lemezen kellet recycle mappába ügyködnöm .Azért köszi a válaszokat:)
2010. jún. 14. 01:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!