Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dell vagy Asus laptop?

Dell vagy Asus laptop?

Figyelt kérdés
Most készülök laptopot venni és ez a kettő van versenyben. Ti melyiket ajánljátok? Pozitív, negatív tapasztalatok? A két laptop kb egyforma árú és tulajdonságú.
2010. jún. 5. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
DELL
2010. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Asus!


Dell volt ismerősömnek, hamar elkopott a nyitogatástól, valamint ezüst színű volt, és kopott róla az ezüst is :S Tudásra nem tudom, mert az régebbi is volt. Viszont az Asus tartósabb sztem, meg kicsit komolyabb márka azért.

2010. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Asus...

Haveromnak is olyan van kb 3-4 éve és eddig semmi baj nem volt vele.

2010. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Dell márkásabb, Asus tartalmasabb. Értsd: ugyanazért a pénzért az Asus több mindent fog beletenni, hogy versenyben maradjon.
2010. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ASUS, nekem is olyan van ;D
2010. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Árkategória függő... 200 ezer felett Dell, 200 ezer alatt Asus
2010. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Nekem ASUS laptopom van, sajnos gyárilag pixelhibás volt. A mostani laptopoknál már nagyon ritkán fordul elő pixelhiba.

De... bármelyik típusnál előfordulhat :D

"Ami el tud romlani, az el is fog.":D


Amúgy... ASUS

2010. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én DELL laptopokat szervizelek és az ASUS ugyanazért a pénzért többet tud, ez általában igaz és ha már szervizelni kell, akkor a DELL-el sok gond van.
2010. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!