Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kihasználni a...

Hogyan tudnám kihasználni a gépem teljesítményét?

Figyelt kérdés

Egy ideje gondolkozok azon hogy a játékok amelyekkel játszok, miért akadnak. pl: WoT, Overwatch

A grafikai beállításokat minimumra kell raknom hogy egyáltalán tudjak velük játszani.

Nem zárom ki az alkatrészcserét, de szívesen elkerülném.

Processzor: AMD Phenom(tm) 9600 Quad-Core Processzor 2.30 GHz

RAM: 4gb

Videókártya: Nvidia GT 740 2GB



2017. dec. 28. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Túl sok semmit nem lehet tenni. Legújabb drivert tedd fel minden eszközhöz.

Ha Win7-en vagy kipróbálhatod a Win8.1/10-t, mert picivel kevesebb RAM-ot esznek.

Videokártyán megpróbálhatsz tuningolni, pl. MSI Afterburner-el. Az általában működik minden típussal, de vannak más programok is.

A felesleges programokat tiltsd le amik a háttérben futnak.


Elsősorban egyébként videokártyát kellene bővíteni és RAM-ot 8GB-ra. Proci az említett játékokhoz elég lesz, főleg ha WoT-hoz kijön az új motor, mert kihasználja majd mind a 4 szálat végre.

2017. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vga az elmegy kategoria ezekhez a jatekokhoz . a procid eleg gyenge. Teljes cserét javaslok ami alaplap es ram cseret is megkivan. G4560 as proci jo lenne neked ahhoz meg lga 115q es alaplap kell es ddr4 es ram.
2017. dec. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

Igazad van... Azt hittem ez egy A8-as proci, pedig írta hogy Phenom. Így sajnos ez is cserélhető kategória. :(

2017. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A RAM bővítésre én is gondoltam meg a proci cserére, csak hát a keret nem nagyon van meg hozzá. Ezért kerestem egy alternatív megoldást.
2017. dec. 28. 13:50
 5/5 T/Z ***** válasza:

Pontosan milyen alaplap ez?

Hátha fogad jobb processzort is.



A kettest meg csókoltatom..

Persze, nincs pénze, de kapásból DDR4-es cuccot kell ajánlani neki.

Mintha nem létezne a Phenom X4 9600, meg a Kaby Lake közötti vagy 10 generációból más (DDR3-as), sokkal költségkímélőbb alternatíva..

2017. dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!