Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi idő a windows xp...

Mennyi idő a windows xp újratelepítése?

Figyelt kérdés
(250GB-os vinyóra)
2010. jún. 3. 07:23
 1/9 anonim ***** válasza:
A telepítés fél óra, de eltart egy darabig míg le tudod formázni a gépedet. És a telepítés után, ha teszel fel programokat, az vagy 0,5-1 óra.
2010. jún. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A gyorsformzázás (ami nem vadiúj vinyónál bőven elég) kb 10mp. A telepítés fél óra kb, függ egy kicsit a memóriától és a procitól is. Régi procin lehet közel 1 óra is.

Ami viszont sok: a programok telepítése és a frissítés utána több óra is lehet, attól függően, hogy mennyi programot használsz.

2010. jún. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Régi P4-es gépen átlag 38 percet ír ezt tartja is.
2010. jún. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem az elöttem szólók picit optimisták.


onnantól kezdve, hogy nekiállsz, lemented a beállításaidat, könyvjelzőket stb. odáig, hogy minden program fent van, le vannak töltve a frissítések, be van állítva a háttér, minden beállításod a régi legalább 4-5 óra eltelik. és akkor felkészült vagy, nem először csinálsz ilyet.

2010. jún. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem 40es vinyót formázással kicsit több mint 1 óra, de szétbuherált xp (csúcskirály,stabil és mint a villám,egy restart 40 másodperc)) mielőtt valaki lehurrogná
2010. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb 45 perc..+ progik vissza egy félóra..Gyors vagyok :)
2010. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! és egy 250-gb-os vinyót mennyi idő leformázni?
2010. jún. 3. 13:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Ajánlom, hogy két partíciót csinálj! (c-d//rendszer-adatok) C legyen kb 40 Gb a win7-re is gondolva a jövőben. Erre telepíts, teljes formázás válassz elsőre...kb 4 perc, de nem mértem stopperrel.

Amúgy telepítés kb 35 perc. Utána frissítés, driverek, programok, beállítások kb 1,5 óra.

2010. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Üdv! Most hoztak nekem egy régi(p3) laptopot, és az xp 1.5 órája települ, még hátra van elvileg 37 perc...
2016. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!