Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gnome éjjeli fény mód nektek...

Gnome éjjeli fény mód nektek hatásos?

Figyelt kérdés

Nemrég tértem át gnome kezelőfelületre és az elmúlt időkben kipróbáltam ezt az éjjeli fény módot, amitől elméletileg könnyebben alszik el az ember közvetlen gépezés után.


Én azt tapasztaltam, hogy tényleg könnyebben alszok el, de kíváncsi vagyok mások véleményére, hogy bevállt e.



2017. dec. 4. 18:28
 1/2 Pipas Pisti ***** válasza:

Bár nem a Gnome-n, de nekem is hasznos ez a beállítás. Az alváson kívül az esti munkánál is hasznos, ha nem a nappali környezethez beállított monitort nézi az ember egy sötétebb időszakban.


Illetve nem árt, ha nappal is átállítja az ember a monitor színét (színhőmérsékletét) és a fényerejét a munkájának megfelelőre.

2017. dec. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam.A szomszéd kutya ugatására ugyanúgy felébredek 1:30-kor mint előtte...:)
2017. dec. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!