Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom a netemet passzívbó...

Hogy tudom a netemet passzívból aktívvá tenni?

Figyelt kérdés
Egyszer egy osztálytársám, adott egy linket amin le van írva, de nem lesz jó.
2008. okt. 24. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a utorrentre gondolsz,akkor nem elég a routeren kiengedni,hanem a tűzfalon is ki kell.
2008. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nincs routerem és tűzfalam sincs (legalább is nincs bekapcsolva)csak az alap. Még annyi hogy Az utorrent kilensben(µTorrent 1.8.1)lent az állapotsoban jelzi hogy aktív vagy passzív a net (asszem), és ott az a kis jel nekem idönként (5 perc, 5 nap szal nem meghatározott időre kell gondolni) változik. A portszámmal van a baj? Nem tom hogy az segít-e de a-netem van.
2008. okt. 24. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a windows tűzfal is tudja akadályozni a utorrentet.Kapcsold ki nyugodtan,úgysem ér szart sem.Utána kattints a utorrentben ide:beállítások/sebességkalauz/portátirányítás tesztelése.Fel fog ugrani egy ablak a böngésződben,és kiírja,hogy mi a helyzet.Ha nincs routered,és aktív tűzfalad sincs,akkor azt kell kiírja,hogy OK.Ha mégsem,akkor nem tudom mit csinálj,mert valszeg a szolgáltatód szivat.Ilyenkor szerintem nem nagyon lehet mit tenni.Ha esetleg win tűzfal nélkül müxik,akkor minden rendben,viszont valamilyen tűzfalra azért szükséged van.Próbáld ki a comodot,nálam jól muzsikált.Letöltheted innen:


[link]


telepíted,frissíted,et cetera


itt pedig a leírás,hogyan tudod rajta kiengedni a utorrentet:


[link]


Ha kész vagy teszteld újra.Kb ennyi.

2008. okt. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod a portszámot megváltoztatni,de szerintem nem az a baj.Jó szokott lenni,amit alapból felajánl a utorrent.
2008. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg még az is lehet,hogy külön tűzfalad nincs,de valamilyen internet securityt használsz,aminek van sajátja.Pl nod 32 eset smart security.De ezt úgyis észreveszed,amikor a win tűzfalat akarod kikapcsolni.
2008. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!