Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valakiiiii, mit csináljak a...

Valakiiiii, mit csináljak a gépemmel?

Figyelt kérdés

Amikor bekapcsolom a gépet, és a képernyőn az van kiírva, h Windows, és tudjátok, elkezd tölteni, mennek ilyen kis csíkok...megy egy darabig, aztán megáll, és onnan nem tölt tovább...mit csináljak?

már újraindítottam 80-szor...:)

pls vki:)

ksözi:)


2010. máj. 31. 15:13
 1/4 A kérdező kommentje:
*köszi:)
2010. máj. 31. 15:14
 2/4 A kérdező kommentje:
ja és ezt másik gépről írtam, mert az nem tölt be, és nem tudom gy használni...
2010. máj. 31. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Melyik windows verzió van rajta?


Négy dolgot próbálhatsz:

1. Bekapcsoláskor nyomogasd az F8 gombot és indítsd csökkentett módban a windowst. Betöltés után próbálj rájönni mitől fagy le, és azt uninstalláld. (valszeg, amit utoljára csináltál)


2. Készíts a másik gépen egy rendszer helyreállító lemezt, és használd.


3. Tölts le egy windows telepítő CD-t és telepítsd.


4. Tölts le egy linux live CD-t (pl. Knoppix) és boot-olj be róla. Ezután látod az összes file-t a gépeden és ki tudod írni a fontos dolgokat DVD-re. Vagy a helyi hálózaton FTP-n át tudod másolni másig gépre (pl. Filezilla server)

2010. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jajj köszi a gyors válaszodat:)

Windows XP amúgy...megpróbálok mindent:D csak kicsit hülye vagyok szgépes dolgokhoz:D

2010. máj. 31. 15:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!