Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy szerver számítógépen...

Hunmate11hun kérdése:

Egy szerver számítógépen milyen programokat és dolgokat lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Hello szeretnék egy TeamSpeak 3 és egy Minecraft szervert készíteni egy saját szerverszámítógéppel mert gondolom hogy ez a két program nem fogja túlzottan lefoglalni kb 10-15 fős a ts 3-4 a minecraft és még mikre lehet ezen kívül válaszaitokat előre is köszönöm!

2017. nov. 8. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azon szoktam aknakeresőzni. Csak úgy hasít rajta. :) ha szervertetemben lesz, akkor add el osztott tárhelyként.
2017. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Webszerver: Minecraft terkep, kik jatszanak, chat...

FTP szerver: modpackot becsomagolva felteheted, hogy egyszerubb legyen telepiteni

Online radio


Magadnak:

Torrent: magadnak letolteni, seedben hagyni a Debian Linuxot

Backup server: heti biztonsagi mentes a fontos adataidrol

2017. nov. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hogy minek kellene egy saját szerver a ts3 hoz azt nem értem, végtelen ingyenes jó szerver van.



A minecraft szervert is sokkal olcsóbb bérelni és stabilabb is lesz, de 3-4 embernek nem kell nagy szerver, elfut egy átlagos otthoni konfigon is.

2017. nov. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!