Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elmegy a kép a játékoktól....

Elmegy a kép a játékoktól. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy amikor elindítok egy játékot...elmegy a kép és a [No Signal] és a feketeség váltogatják egymást.

Pl: Játszanék a CS Source-on és elindítom..menü bejön...csatlakozok egy szerverhez és mielőtt belépne a szerverre... No Signal... vagy GTA SA-znék..betölt a játék... elindulok és NO SIGNAALL!! :S .... World of warcraft: Elindítom...Enter World... belépek a világba és No Signal... Már vittem szerelőhöz... újrarakta az oprendszeremet... nem lett jó és ahhoz kellet folyamodnom hogy újrarakjam a vidkártyám... meg is tettem de nem lett jó. Az illesztőprogramot maximálisra frissitettem (vagyis amennyire csak lehetett) nem lett jó ezért ujraraktam a vidkártyám... Mást nem nagyon próbáltam..és nem is igazán tudom mit kellene tennem ezért kérek segítséget. Információk amikkel szolgálni tudok (és ha nincs valami köztük akkor kérlek ne csessz le csak írj hogy adjam meg és megadom/megpróbálom megadni) :


Rendszer: Microsoft Windows XP Professional, 2002-es verzió, Szervízcsomag 3

Számgép: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4600+,

2.41 GHz , 2Gb RAM

Vidkártya: NVIDIA Ge Force 8600 GT (Integrated RAMDAC), 256Mb

Monitorom: Acer <-- többet nem tok mondani róla csak hogy LCD (és nem hibás szal a monitor hiba és a monitor-kábel törése kizárva)


2010. máj. 30. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy jel, hogy mással foglalkozz, ne a játékkal.
2010. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ja a monitorról: Felbontás:

1280x1024

(a legjobb színminősség max: 32bit)

és am a Képernyő frissítésének gyorsaságát 60-70-72 és 75 Hz közt változtathatom de 60 és 75 Hz-nél remeg a képernyő / torz

2010. máj. 30. 19:38
 3/6 A kérdező kommentje:

nem játszok állandóan de ha felakarnak hívni játszani wow-ra h segítsek (amit gyakran kérnek haverok) akkor nem tudok játszani =)

és kérlek titeket inkább olyan dolgot írjatok ami segít =/ hogy ne játszak....? ....ez őőm..hogy mondjam...semmit sem segített =)

2010. máj. 30. 19:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Még egy DirecX frissítést csinálj, egyébként valószínűbb hogy hardveres gond(VGA)
2010. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
unokatesómnak volt ilyen, de neki általában igy 15-30 perc után írta ki hogy no signal. egy monitorcserével megoldotta. most már 24"-es monitora van ;)
2010. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A monitoromba van dugva két kábel (egy vga és egy..nemtom mi a másik..hosszabb xD na...) és mind a 2 be volt dugva a vidkártyába... most a vga-t bedugtam az integráltba (xp ujrahúzás után) és most nemmegy el a kép =)
2010. jún. 17. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!