Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Játék közben elmegy a kép és...

Játék közben elmegy a kép és 99%-on jár a gpu, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Adott egy teljesen új gép, friss oprendszerrel, teljesen új alkatrészekből összerakva. Az lenne a gondom, hogy játék közben a vidikari 99%-on jár valamiért és ilyenkor kifagy a kép, majd 10-15 másodperc múlva visszajön, és ezt megismétli 10 percenként. Ez mitől lehet? Már újratettem az oprendszert, vga drivert frissítettem, directx-et frissítettem de ugyanez a helyzet. 4 játék alatt teszteltem le, dx9-ben és dx10-ben csinálja, dx7-ben érdekes módon nem.... dx9-ben is akad a 250, kiengedve még több az fps-em. MSI kombustorban, ami ugye igénybe veszi a kártya teljesítményét, egyáltalán nem fagy ki, 10 percen keresztül is 70 fok alatt maradt a vga. Szerintetek mitől lehet?

Config:

Corsair CX500W

Asrock 870 Extreme 3

AMD Phenom II X4 3,4Ghz

Kingston DDR3 Blu 1600Mhz 4Gb Cl9 RAM

MSI HD6950 Twin frozr III PE/OC

Acer D241H monitor 24"


2011. aug. 5. 21:40
 1/1 Mugen ***** válasza:
Gyanús hogy hibás a vga.
2011. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!