Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha van OKJ-m jobban eltudok...

Ha van OKJ-m jobban eltudok helyezkedni?

Figyelt kérdés
Ha igen, lehet érettségit is OKJ mellé? Bocsánat, de nem értek hozzá csak érdekelne, a jövőm miatt.
2010. máj. 30. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:

előbb érettségit teszel. utána mehetsz OKJ-kra. (persze van olyan amihez csak 8 általános kell, pl biztonsági őr, de gondolom ennél komolyabb dolgok érdekelnek)


csak érettségivel max mehetsz belet lapátolni valami tanyára.

2010. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Okj -val még mindig könnyebben mint csak az érettségivel.valami jó szakmát válassz ahova kell az ember ne ilyen nemtudom milyen menedzser meg mittomén mi.
2010. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Informatikus szakmára gondoltam
2010. máj. 30. 16:56
 4/10 A kérdező kommentje:
OKJ-val nagyobb esélyem van az egyetem-re?
2010. máj. 30. 17:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan szakra mész ahol beszámolják az okj-t akkor igen. Nem tudom most hány plusz pontot ér egy okj. Mikor én toltam akkor 7 et jelentett pluszba.
2010. máj. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

van amit beszámítanak.

de elárulom neked, hogy az informatikában sokat el lehet érni egyetem nélkül is. nekem 3 OKJ-m van mégis jól keresek.


a fontos, hogy tudj magadtól is tanulni. ne csak a suliban bízzál. az nem használ semmit sem.

2010. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most valami 30 pontot ér azt hiszem az okj.A 7 pont az még a régi rendszerben lehetett.
2010. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah de megkell nézni melyik nem mindegyikért adnak pontot.
2010. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek akkor érdemes mennem OKJ tanfolyamra? Vagy érettségi után rögtön egyetem?
2010. máj. 30. 17:45
 10/10 anonim ***** válasza:

ha az egyetem a legfontosabb, akkor menj felvételizz, és ha felvesznek, akkor menj, ha nem, akkor menj OKJ-re.


viszont mint mondom szart sem fogsz érni azzal a mentalitással, hogy csak arra gondolsz, hogy egyetem és akkor minden szép. nem a sulitól leszel jó szakember, elsősorban.

2010. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!