Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi az a program nyelv amit ha...

Mi az a program nyelv amit ha tudok sajatitani othon es eltudok vele helyezkedni?

Figyelt kérdés

-Pascal,Delphinek az alapjait tanultuk suliban.

-Weboldalt egyszeru szovegszerkesztovel csinaltunk suliban.(gondolom az alapokat ebbol is tudom)

-Photoshop cs4 el valmit szereksztettem mar kepet, de mar egy ideje nem indítottam el. (van tobb talpalo video,konyvem photoshopbol)



Van gazdasagi informatika erettsegim. Olyan program nyelv,weblapkeszito nyelvet,photosopot(valmi szeresztot) mondanatok letszives amivel tudnek munkat talalni?


Php,my sql,Java(ezekbol eleg sok gyorstalpalo konyv van torrenteken,warez oldalakon) vagy inkabb photoshop-t kene eljasatitanom amihez nem kell felsofoku vegzettseg,hogy elhelyezkedjek?


(Szlovakiabol irok)


2010. okt. 16. 00:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Legtöbb helyen eleve kiszórják azokat akiknek nincs diplomája (tehát C/C++ esélytelen). Ha PHP-t tanulsz, akkor sok lehetőséged lesz, találsz olyat, ahol előbb inkább a tudást nézik meg.


"(ezekbol eleg sok gyorstalpalo konyv van torrenteken,warez oldalakon)"

Ezekből soha nem fogod megtanulni a nyelvet. Egy könyvbe eleve nem is lehet belesűríteni mindazt, amit egy munkáltató elvár. Vegyél rendes könyveket a boltban!

2010. okt. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!