Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miben a jobb a WIN7, mint az...

Miben a jobb a WIN7, mint az elődei?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ami nekem szembetűnt xp-nél napi 10 bugg átlagba win 7 nél meg 1 esetleg.. amúgy meg mindenben
2010. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

az hogy ha baj van a hálózattal, azt nem neked kell kézzel megoldani, hanem a win7 lefuttat egy hibakereső varázslót, és az esetek 99%-ában megoldja a problémát és újra van internet, a maradék 1%-ban pedig további internetezési szokásokat kérdez, pl milyen routered van, és hogy hol, majd elmondja mit kell csinálnod vele, hogy legyen újra net. Többnyire képen ábrázolja, hogy húzd ki a nagy krumpliját a konnektorból, és várj fél percet, majd dugd vissza.


Vicces, de nagyon felhasználóbarát ez a hibakereső varázsló :D

2010. máj. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szebb, nem eszi jobban a géped a vistánál majdnem annyit kér mint az xp.


nekem bevált én azóta használom mióta kijött az RC próbaverzió. (természetesen váltottam RTM-re mikor megjelent véglegesen.) nem mellékesen ez az első oprendszerem ami eredeti ;)

2010. máj. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én is tervezem hogy megveszem a boltban, nekem nagyon bevált, nagyon megszerettem. Úgy sejtem a következő 10 évig ezt fogom használni. :)


egy nosztalgia XP-m is van, valahol elfekvőben egy régi vinyón

2010. máj. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amennyiben iskolás vagy, vagy van iskolás gyereked ne boltba vedd szerintem.Ugyanis tisztaszoftver.hu-n igényelhetsz eredeti Windowst és Officet teljesen legálisan, és jóval olcsóbb, mivel csak a postázási díjat kell fizetni. Legalábbis pár éve amikor igényeltem még így volt
2010. máj. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha meg vagy barátkozva a hülyeorientáltságával meg a vistás kinézetével, akkor jó. Én nem cserélném le az XP-t, majd esetleg 5-10 év múlva, ha már semmi nem indulna el rajta.
2010. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 czibles ***** válasza:
elöttem szólóval értek egyet.
2010. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ha mostanában új gépet veszel, azon el sem indul az XP.


kivéve a tesco gazdaságos 70 000 forintoson, az még futtatja, de még internetre is használhatatlan.

2010. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ha meg vagy barátkozva a hülyeorientáltságával meg a vistás kinézetével, akkor jó"

Nos én ezt úgy jellemezném,hogy felhasználó barát.Bár aki eddig sem ismerte a Windowst az ezzel is bajban van.Pedig a W7 súgója mindenre válaszol. :)

2010. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Abban, ha valaki nézegetni szereti az OS-t, és nem használni ! :DDD Egyébként semmivel sem jobb, még jó darabig én sem cserélem le a jó kis XP-met. Azzal szárnyal a gépem, vista 7-tel meg csak cammogna. Nem beszélve a kompatibilitási problémákról..
2010. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!