Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyit ér ha...

Szerintetek ez mennyit ér ha egyáltalán ér vmit?

Figyelt kérdés

Need for Speed Porsche

eredeti német díszdobozban

a lemez egy naggggyon kicsit karcos de persze attól telepíthető

Képek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. máj. 29. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem megér 500Ft-ot.
2010. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mekkora skót vagy :D ez egy klasszikus :D
2010. máj. 29. 19:21
 3/9 anonim ***** válasza:
én adok érte 505Ft-ot :DDD
2010. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Klasszikus? Manapság szerinted létezik klasszikus játék? Ha egy Dune ][-t mutatnál arra azt mondanám, hogy klasszikus, de ez csak egy bohóc, fos tömegtermék ami nem ér többet mint 100 forint vagy egy adag fing.
2010. máj. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
valszeg 100-150 ftért el tudnád adni valaim piacon...am meg ki venné egyáltalán meg főleg használtan, mikor le lehet tölteni ingyen?? :O wow
2010. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem megpróbálhatod eladni 1000-1500 Ft-ért pl.: vatera, teszvesz-en.. de szerintem többet nem adnak manapság érte..

"le lehet tölteni, meg már régi, senkit nem fog már meg egy eredeti játék, csak ha lehet vele játszani neten"

2010. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez amúgy mire való játék? komodorhatvannégy?
2010. máj. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem, digitális fényképkeretre való xD
2010. máj. 30. 14:52
 9/9 A kérdező kommentje:
szánalmas ez a "kit érdekel, úgy is le lehet tölteni..." dolog, nem mondom hogy én nem töltök le de azért jól esik tudni hogy megvan dobozban borítóstól amit nem egy szar kis itthoni nyomtatóval nyomtatott vki
2010. aug. 1. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!