Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » P Kishúgom véletlenül ráöntött...

P Kishúgom véletlenül ráöntötte a laptopomra a kólát! Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Ma délután kb. 1dl szőlő ítesítésű kólát ráöntött a két éves kishúgom a laptopomra. Megtöröltem, kiráztam belőle a folyadékot. Nem kapcsolt ki, s mivel több kóla mánem jött ki, hárítottam a peoblémát, legalábbis ezt hittem, ígnem vettem le az aksiját (no meg nem is nagyon tudtam mitkell ilyenkor tenni az aksileszedés is csak futólag futott azagyamon)
2017. okt. 18. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a neve, hogy P?
2017. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nyiss egy másik üveggel.
2017. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de a többi lemaradt. Szóval először csak a billentyűzet volt rossz, majdki is kapcsolt. Azóta nem tudom bekapcsolni, radiátorhoz közel raktam. Mit tehetnék, hogy megjavuljon? Van esély rá?
2017. okt. 18. 19:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Áramtalanítani kellet volna, egyből. Letörölni és pár napig szárítani és még akkor se biztos, hogy segít.
2017. okt. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A szervizre van esélyed. Ha peches vagy, az egész billentyűzet és az ő elektronikája is cserére szorul (30k), ha még pechesebb, akkor alaplapzárlat, és kb kuka a gép, mert drágább lenne a leves (vagy a kóla), mint a hús.

Azonnal áramtalanítani kellett volna (akku ki), de mivel egy alaplapi gombelem hivatott ellátni a bios adatainak megőrzését, így egy zárlat esélye nem maradt volna nulla.

2017. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hagyd pár napig állni.
2017. okt. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: A kishúgát? Ez azért nagyon kegyetlen büntetés...
2017. okt. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az apukám haverja aki szerelő a hétvégén meg fogja nézni :D

A kishúgomra egyáltalán nem haragszom, hisz még gyerek és véletlen történt az egész.

2017. okt. 19. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!