Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kérem segítene valaki? (Minecr...

Kérem segítene valaki? (Minecraft szerver készítés)

Figyelt kérdés
Na az lenne a problémám hogy mindent úgyanúgy csináltam ahogy régebben csak nem tudom mi lehjet a gond sajnos új routert kaptunk huawei és a és nem igazán tudok rajta eligazodni, próbálkoztam itt-ott keresgélni de nem találtam rá hogy mi lehet.Port mapping-ot meg trigger-t találtam de sajna nem. mit lehet tenni?
2017. szept. 23. 13:44
 1/2 Elektromann ***** válasza:
A probléma valószínűleg a router-nél lesz, az blokkolhatja az átvitelt. Típus alapján nézz utána a router-nek, lépj be a rendszerébe, és nézd meg, hogy van-e olyan beállítás, ami korlátozhatja a kapcsolatot. Sajnos a Minecraft szerverhez nem értek, de ha már korábban működött, ki lett cserélve a router, akkor más nem okozhatja a problémát.
2017. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Írtam privit.
2017. szept. 24. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!