Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraft kliens készítés/vásá...

Minecraft kliens készítés/vásárlás?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt nagyon szerettem volna csinálni egy modolt minecraft szervert... meg is csináltam, de csak 1-2 ember jött fel, mivel a többi játékosnak nem volt kedve bemodolni a minecraftot/nem akarták/nem tudták.

Most megint elkapott a vágy hogy megpróbáljam.Viszont most klienst szeretnék, hogy ne kelljen a játékosoknak a bemodolással bajlódni, a szerver megvan, már csak weboldal és kliens kell.A weboldalt meg tudom oldani(vannak akik weboldalt készítenek) de a klienst nem :( tudtok valakit aki ezzel foglalkozik vagy csak bevállalná?Valami olyan kliensre gondoltam ami weboldallal össze van kötve és akik ott regisztráltak azok tudnak feljönni.

Egyáltalán nem sürgős a dolog csak valamikor a közeljövőben meg szeretném csinálni a dolgot.



2016. júl. 30. 17:04
 1/2 adventurer111 ***** válasza:
Ha csak a modok miatt akarsz klienset csinálni akkor könnyebb a technik oldalára feltölteni a modpackod és a technik kliensel könnyen letudják tölteni.
2016. júl. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem csak az miatt, de ez a legfőbb ok.


80%-ban a modok miatt kellene a kliens

10%-ban hogy esetleg ha mondjuk 2-3 szervert csinálok akkor be tudjam azokat is rakni

9%-ban pedig mert tetszik a dolog

1%-ban pedig az egyéb hasznos dolgok miatt

2016. júl. 31. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!