Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi van a gépemmel (vírus)?

Mi van a gépemmel (vírus)?

Figyelt kérdés
Lejárt a norton internet security 2017 újraaktiválni meg nem tudtam mert egy kódot se fogadott el. Új vírusitró kellett, így felraktam a ZoneAlarm-ot. Lefuttattam egy keresést és talált 2 vírust ami karanténba ralott. Látszólag semmi nem volt a géppel, de a böngészés néha rettenet lassú volt, mert volt hogy beírtam a keresést és nem csinált semmit, csak 3perc után próbáltam újra, akkor sikerült. Betudtam a vírusirtónak mert olvastam hogy ez csinálhat ilyet. Most estére viszont nem tudom mi a franc van a géppel, a nortont nem tudom teljesen eltávolítani, ittmaradt/megjelent a norton security scan vagy valami ilyesmi és magától kiírja hogy a működése leállt. Feladatkezelőben ott van az NSBU.exe ami a norton és leállítani nem lehet. Aztán a gép magától újraindult. Elég lassú volt majd elindult a böngésző és megint kiírta h a norton sec. scan leállt, és 5percenként magától újraindul a gép? Most átcsapott a norton maradéka vírusba? Pedig akkor volt a legjobb a gép amikor nortonom volt. Mit csinálkak?

2017. szept. 17. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

Újratelepítés.

2. Nem ZoneAlarm meg minden sz*rt raksz fel hanem minimum egy esetet ha nincs rá pénz akkor nCore.

2017. szept. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keress rá: van egy norton remover

Sajna sűrűn bennmaradnak moduljai uninstall után és pont az emlegetett hibát okozza.

2017. szept. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
norton removal megtörtént, de a Norton security scan még mindig itt van az asztalon, de azt hiszem most nincs gond a géppel úgyhogy köszönöm!
2017. szept. 18. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!