Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nemrégiben vettem meg a Wow...

Saitama98 kérdése:

Nemrégiben vettem meg a Wow sima verzióját 15 euróért, és olyan mintha nem vettem volna semmit, azt írja a játék, vegyem meg, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Szóval a csomagban volt 4db cd, újságok, 1 hónapos ingyenes játék, és ugye a kód. Begyűjtöttem a kódot, ki is írta, hogy hozzá lett adva az accountomhoz, aztán megnyitom a játékot és még mindíg csak a próba verzióval tudok játszni 20 as szintig. Írtam már a supportnak, de nem jött semmi válasz, azért kérdezem itt is, hogy informálódjak, hogy most akkor én vagyok e a hülye és azért nem válaszolnak, vagy valami nem oké. Elvileg egy hónapig kéne tudnom játszani 100-as szintig is, vagy 15 euróért vettem 2 újságot meg 4 cd-t ami tök felesleges, mert ingyen letölthető a játék. Arra is gondoltam, hogy csak akkor működik ha a Legiont is megveszem mert azzal nem lenne baj, de egyenlőre csak kipróbálnám 1 hónapig a játékot és aztán venném meg ha tetszik, de az nekem valahogy tök logikátlan, hogy akkor vedd meg 15 erkeszért is. Bocs ha nem helyén való a kérdés, a válaszokat, információt előre is köszönöm!

2017. szept. 4. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
hol vetted meg, link?
2017. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

- Subscription required

- 1 month of free game time included

- Includes levels 1–100

- Internet Connection, Blizzard® Account, and Blizzard desktop app required to play

- Any applicable VAT included


nem tudok angolul, de az első kritérium megvolt?

2017. szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Saturnban vettem, igen hát benne kell lennie az 1 hónapnak a csomagban, amúgy miért fizetném a pénzt ha nem azért?
2017. szept. 4. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:

de ezenkívül, amit vettél, van rendes előfizetésed a wow-hoz? 1 hónapos/3 hónapos/6 hónapos


[link]


mert a 3 közül szerintem az egyik kell, hogy működjön a saturnban vásárolt csomagod

2017. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!