Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung Tab4 tablethez jó az...

Samsung Tab4 tablethez jó az az univerzális töltő amire az van írva hogy Input 100-240VAC 50/60Hz Mac 0,3A Output 5V--1500MA?

Figyelt kérdés

2017. szept. 3. 12:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Fú mennyi itt az ész. Akkor neked kérdező és minden más "szakembernek" válaszolok.


Kedves kérdező. Kb az összes tablet, és telefon is 5V os töltőt igényel, ez egy szabványos érték már évek óta. Az, hogy hány mA-es az azt mutatja meg max mennyit tud kiadni. Jelen esetben 1500mA


Egy tabletnek ez annyira nem sok, max picit lassabban fog tölteni, de tényleg érdemes legalább 2000mA (2A) töltőt venni.


Na és a többi szakértőhöz szólva. Nem hülyék az eszközök, nem fog 2A-t kitépve leégetni a töltőt egy tablet se. Elektronika van bennük ami az USB Adat + és adat - szálán egy ellenállás érték alapján tudja, hogy hány mA-t képes a töltő kiadni. És csak annyit fog felvenni. Épp ezért van, hogy számítógép usb portján az USB + és - nincs összekötve, és ebből tudja a telefon, hogy hoppá ez számítógép azaz csak 500mA-t fog felvenni ami a max.

2017. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. szept. 3. 15:36
 13/15 anonim ***** válasza:
11 A minden alapot nélkülöző nagyképűséged hányingerkeltő. Egyrészt. Másrészt olyasmit magyarázol meg, amiről szó sincs a válaszokban. Ki említett itt olyat, leég a töltő? A válaszodban 1 hasznos info van, hogy jó hozzá az 1500-as töltő és picit lassabban fogja tölteni talán. Ja, bocs én pont ezt írtam korábban, szóval ez sem hasznos. Köszönjük az ilyen stílusú "szakértést".
2017. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem valamilyen adatott benéztél.

Ha input max 0,3A és az output 5V akkor az 2000mA -s lenne.

Vagy nagyon veszteséges, vagy valamilyen adat eltér.

Viszont ha veszteséges, azaz 5V és 1500mA a kimenet, akkor 5V és 1.5A -s ami elegendő.

2017. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#13

Ja valóban benéztem az alapján a komment alapján írtam, hogy nagyobb az eszköz energia igénye mint amit a töltő tud. Csak sajnos nem olvastam tovább. :D Mert ebből azt vettem le, hogy a válaszadó, azt hiszi az eszköz többet venne fel a töltőből. Így jártam, de legalább hasznos infót írtam. :P

2017. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!