Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hama univerzális töltőmhöz...

Hama univerzális töltőmhöz hol vehetnék pótfejet?

Figyelt kérdés

Nem tudom magyarul hogy hívják, de angolul adapter. Étn magyarul átalakítónak szoktam nevezni. Aki látott már univerzális töltőt, az tudja, miről van szó.

A lényeg, hogy az eredeti kis átalakítónak megolvadt a műanyag a végén, és egy időre beszorult a gépbe. (Isten áldja Kínát!) Egy kis töltés után ösztönösen kihúztam,. az pedig könnyedén jött, de az olvadás eredményeként el van deformálódva, és ha vissza is menne, de én így félnék használni. Egyébként már hetek óta voltak töltési gondok, csak nem erre a fejre gyanakodtam.

Nos a lényeg, ilyen átalakítót lehet valahol kapni? Sajnos a dobozban csak egy volt minden tipusból, nyilván nekik ez így üzlet. Tudom egy idő után az is el fog kúródni, de ez is 9 hónapot kibírt, és egy ilyen pótfejet mégiscsak olcsóbb venni, mint egy 10k-s töltőt egy év után újra.



2014. ápr. 8. 06:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!