Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy kiírok 1...

Miért lehet az, hogy kiírok 1 lemezt kész van, kiadja az író, vissza teszem és nem olvassa be?

Figyelt kérdés

Kiírom a zenéimet és ha a másik írom-ba teszem bele a lemezt az meg azt írja hogy írható lemez ...


Néha csinál olyat, mikor már negyedjére olvastatom be, akkor hajlandó beolvasni


2010. máj. 24. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az íródnak már komoly problémái vannak, tapasztalatom szerint nem érdemes már vesződni vele (nálam is hasonló volt), inkább egy újat kéne venned, azonban ha van egy kis türelmed, és időd, akkor kipróbálhatod a lézer dióda letisztítását egy kis alkohollal, ehhez azonban szét kell szedned az írót.
2010. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Amikor megvettem, akkor is csinálta és újként adta el az üzlet természetesen ...

Ilyenkor mi van ? (Ja megszűnt az üzlet, azóta persze)

2010. máj. 24. 12:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél másikat. Nálam a másik gépen Asus volt és kiválóan működött (utólag szereltük be, a CD olvasó helyére). Ezt géppel együtt kaptam, nincs vele gond.
2010. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Amint lesz lóvém a gépre veszek 1-et Asus-t.

Mind2 Pioneer dvd író...

2010. máj. 24. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb az ASUS, de már két éve is 6000 ft-ba került, most nem tudom, mennyi.
2010. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2010. máj. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!