Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a képernyőillesz...

Mit tegyek ha a képernyőillesztő nem válaszol utána helyreáll?

Figyelt kérdés
Amikor bekapcsolom a gépet elkezd normálisan menni de egy idő után a monitoron megjelennek színes csíkok meg mindenféle karakter. Utána elsötétül majd helyreáll és kiírja: "A képernyőillesztő nem válaszolt után helyreállt." Mit tegyek, hogy újra normális legyen?
2010. máj. 22. 14:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
2013. jan. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Rossz a videokártya, túlmelegedik, nincs bedugva a kiegészítő tápcsatlakozó vagy gyenge a mostani tápegységed hozzá.
2013. jan. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:

hy en ma szarakodtam vele megkerestem a kepernyoillesztot es frissiteni akartam de azt irta h naprakesz ez utan letoroltem

utana problema megoldast kerestettem a neten es talalt egy uj illesztot ujraidult feeltelepitette azota jo hibatlan VISTA van a gepen a megoldast ajanlom mindenkinek nem bonyolult es nem is vagyok rendszergazda megoldottam eszszeruen csinaljatok... udv rem jo lesz

2013. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
2013. okt. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok! :)


Itt a megoldás az ATI-ra:


Lépésről lépésre haladj!


1. lépés: Töröld jelenlegi videókártya szoftvert és tölsd le a legújabbat! Ne frissítsd! Csak az illesztőprogramot telepítsd, mást ne! Tehát egyéni telepítés válaszd!


2. lépés: Menj a C:\Windows\System32\Drivers és keresd meg a atikmdag.sys nevű fájlt, majd nevezd át "atikmdag.sys.old"-ra!


3. lépés: Menj a C:\ATI és keresd meg a atikmdag.sy_ fájlt. Másold át az asztalra!


4. lépés: Menjrá a start menüre és a keresőbe írd be, hogy cmd. Majd katt cmd.exe.


5. lépés: Írd be a következőt: chdir Desktop (Ez után Enter)


6. lépés: Írd be a következőt: EXPAND.EXE atikmdag.sy_ atikmdag.sys (Ez után Enter)


7. lépés: Zárd be a cmd-t és ahogy láthatod létrehozott az asztalon egy atikmdag.sys nevezetű fáljt. Katt a másolásra, majd C:\Windows\System32\Drivers és beillesztés! Felülírás!


8. lépés: Újrainditás!


Ezek után már nem fogja többet csinálni, viszont ezt minden alkalommal megkell csinálni, hogyha lefrissited vagy törlöd és újra telepited a programot!



Itt a megoldás az Nvidia-ra:


Lépésről lépésre haladj!


1. lépés: Töröld jelenlegi videókártya szoftvert és tölsd le a legújabbat! Ne frissítsd! Csak az illesztőprogramot telepítsd, mást ne! Tehát egyéni telepítés válaszd!


2. lépés: Menj a C:\Windows\System32\Drivers és keresd meg a nvlddmkm.sys nevű fájlt, majd nevezd át nvlddmkm.sys.old -ra!


3. lépés: Menj a C:\Nvidia vagy C:\drvvganVidia és keresd meg a nvlddmkm.sy_ fájlt. Másold át az asztalra!


4. lépés: Menjrá a start menüre és a keresőbe írd be, hogy cmd. Majd a katt cmd.exe.


5. lépés: Írd be a következőt: chdir Desktop (Ez után Enter)


6. lépés: Írd be a következőt: EXPAND.EXE nvlddmkm.sy_ nvlddmkm.sys (Ez után Enter)


7. lépés: Zárd be a cmd-t és ahogy láthatod létrehozott az asztalon egy nvlddmkm.sys nevezetű fáljt. Katt a másolásra, majd C:\Windows\System32\Drivers és beillesztés! Felülírás!


8. lépés: Újrainditás!


Ezek után már nem fogja többet csinálni, viszont ezt minden alkalommal megkell csinálni, hogyha lefrissited vagy törlöd és újra telepited a programot!



Megjegyzés: Képernyő felbontásnál beállításnál nagyon vigyázz!!! Tesztelgesd melyiket engedi, mert amelyikkel nem lesz kompatibilis és rá klikelsz az "alkamaz"-ra akkor nem tudod visszaállítani! Csak rendszer újra telepítéssel tudod kiküszöbölni a problémát, ráadásul kezdheted előlről.



U.I.: Ha segített, légy szíves írj egy köszönömöt kommentba, hogy lássuk hány embernek tudtunk ezzel segíteni! Köszönöm! ;)


Szebb jövőt!

2014. júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok! Működik ez a verzió is! Ez egyszerűbb! https://www.youtube.com/watch?v=BD6NXKqfyBE
2014. júl. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

köszi szépen, már az őrületbe kergetett ez a hiba :)

az egyszerűbb megoldást használtam, vagyis a CCleaner-el végeztem egy regisztri tisztítást, és működött.

2014. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Wyler válasza:
nálam is ez a probléma, játék közben gondol egyet aztán leáll, gtx 960 as kártyám van és egy 500w cieftech ctg táp van mellette, mi lehet a baj ?
2015. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Tudom hogy régi a kérdés,de azért válaszolok. Nekem úgy sikerült megoldanom, hogy kikapcsoltam az AERO témát, és helyette választottam valami egyszerűbbet..Nem tudom miért csinálhatta ezt, de legalább már nem írja ki a szöveget.
2016. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 barcelona666 válasza:

Rohadtul sokat csinalta nekem is a gép de kelett kb 2-3 honap mire rájöttem miért van és hogy kell megoldani:D

na szoval táp hiba az egész. tul melegedik a videokártya de meglehet oldani anélkül is hogy veszel egy erösebb tápot.

1. portalanitsd a géped

2.én ki vettem a tápot es a számitogépház tetejére raktam es ugy nincs melegedés

3. frisitsd a videokártyád a legujabbra (nekem ati radeon van)

4. utána töltsd le az MSI afterbournert és ha letöltötted akkor ved lejebb core clock ot meg a memory clockot.

és kész annyi hogy minden bekapcsolásnál vedd lejebb ezeket és müködik nem csinálja többet

2017. febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!