Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a képernyőillesz...

Mit tegyek ha a képernyőillesztő nem válaszol utána helyreáll?

Figyelt kérdés
Amikor bekapcsolom a gépet elkezd normálisan menni de egy idő után a monitoron megjelennek színes csíkok meg mindenféle karakter. Utána elsötétül majd helyreáll és kiírja: "A képernyőillesztő nem válaszolt után helyreállt." Mit tegyek, hogy újra normális legyen?
2010. máj. 22. 14:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Szia nekem is volt ilyen bajom.Gondolom Windows-7 ed van.Őszintén szólva nem tudom nekem megjavult egy idő után.
2010. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem akar elmúlni. Azt szeretném tudni hogy mi hibásodott meg és hogy lehetne kijavítani. Esetleg visszavinném ami hibás.
2010. máj. 24. 11:45
 3/30 anonim ***** válasza:

Monitor beállítási gond lehet, de csak XP-ben tudom, hasonló lehet a Win7-ben is.

Az XP-más értékeket használ, mint a Win7-ben.

Startmenű/Vezérlőpult/Megjelenítés/Beállítások/Képernyőfelbontás beállítása.

2010. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Köszi ez elég hasznosnak tűnik.
2010. máj. 25. 17:24
 5/30 anonim válasza:
hali neked végleg megoldotta a problémád a monitor beállítás? nekem is ugyanez a problémám van windows 7el:\
2010. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem oldódott meg.
2010. szept. 29. 14:44
 7/30 anonim válasza:
van már vmi új ötlet? mert megbolondulok
2010. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
Nekem Asus laptopom van ugyanilyen problémával és ATi Radeon kártyával. Windows Vista volt rajta egy évig és azt hittem ez lehet a baja most Windows 7-el ugyanez a probléma és XP-vel is ez volt. Hallottam hogy ha kikapcsolom a WIFIt akkor majd megszűnik, de ez sem segít, ha valaki tud valamit akkor szóljon.
2010. dec. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
nekem is ez a problémám de beleőrülök.Tudna valaki segíteni?
2011. jan. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Ez asztali gép, de itt is néhány hete valami gond volt a grafikai kártyával, szines vonalak, kockák (ez eltűnt mára) a Windows rendszerablakai kicsik lettek és apró a szöveg, a bejelentkezési oldalon is kicsi a betű (pl. Rendszergazda). Mintha Csökkentett módban futna. Integrált Intel VGA. Azóta a Megjelenítésben nagybetűsre állítottam át a Megjelenést. A monitor és a képfelbontás nem változott. Windows XP SP3. Lehet, hogy ezt valamelyik Windows frissités okozta, mintha utána jelentkezett volna először. Vírus vagy féreg nincs, semmiféle fertőzés. Mivel most már legalább szines csíkok nincsenek, beletörődtem. Egyébként minden működik.
2011. jan. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!